Kdo jsem

Jsem masérka a jsem šťastná, že mohu dělat práci, která mě naplňuje a je zároveň i mým posláním. Masážím jsem se začala věnovat před mnoha lety, protože mě vždy přitahovala profese, kde mohu být přínosem pro ostatní.

Je mou zálibou zabývat se tím, jak funguje naše tělo a mysl. Je to nekonečná cesta (sebe)objevování a hledání souvislostí.

 

Často na masáž přicházejí lidé s obvyklými potížemi (bolesti zad, ztuhlé šíjové svaly, bolesti hlavy …), kterým masáž sice uleví, ale při nesprávných návycích se může brzy vrátit. Během masážní terapie není možné dopodrobna vysvětlovat souvislosti a přesně popsat doporučené cviky a metody, jak si pomoci i doma.

 

Proto bych touto cestou ráda sdílela poznatky, co pro sebe může udělat každý, aby si tělo a mysl udržoval ve zdraví a harmonii. Jednoduchost je moje heslo, budu Vám přinášet praktické a osvědčené tipy. Stručný a jasný výběr toho nejlepšího, co jsem sama vyzkoušela.

 

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud je cviků víc a zaberou hodně času, tak většina z nás cvičit nezačne. Proto připravuji speciální sestavu, kterou zvládne každý, jelikož je jednoduchá a časově nenáročná, nemusí zabrat více než pět minut.

Pokud byste se chtěli objednat na masáž, navštivte mé stránky věnující se masážím https://www.masaze-semily.cz/